T-Biyoteknoloji

T -Biyoteknoloji 2012 yılında T-Biyoteknoloji Laboratuvar Estetik Medikal Ltd. Şti. ünvanı ile kurulmuş , genel konsept olarak rejeneraf  tıp alanında faaliyet göstermektedir.  Sektörde tecrübeli isimleri bünyesinde barındırmakta, sektörün önemli üretici, tedarikçi, doktor ve dağıtıcılarıyla partner olarak çalışmaktadır. Sektördeki tecrübesini ilk olarak gerçek yerli tüpler ile en doğru prp kiti geliştirmek için harcayan T-Biyoteknoloji, 2014 yılında T-LAB PRP Kit ürünü için CE Class IIb belgesini alarak ürünle ilgili yurtiçi ve yurtdışı tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.

 

T-Biyoteknoloji’nin Tıp Alanında Amacı

T-LAB, özellikle otolog tedavi yöntemleriyle hastanın kendi doku ve hücrelerinden elde edilen, onarıcı ve yapıcı grubu kolay, steril, güvenli ve pratik yoldan elde edip, uygulamayı hedeflemek üzere sistemler geliştirmektedir. Tamamen güvenli, efektif ve hızlı sonuç almaya odaklanmıştır. Ameliyatsız ya da minimal invazif yöntemlerle; ağrısız, uzun süreli yatak istirahati gerektirmeyen ve geleceğin tıbbı olarak ifade edilen yöntemleri geliştirerek, tıp bilimine de hizmet etmeyi amaçlar.

 

T-Biyoteknoloji Ticari Amacı

Şirketimizin T’si aslında bizim değil Türkiye’mizin T’sidir. Şirketimizin misyonu bir türk markasını rejenaratif tıp alanında bilimsel gerçeklik doğrultusunda tüm dünyada kendisi, aracı kurum, hekimleri ve yetkili distribütörlük ağı ile uluslararası bir Türk markası yaratmaktır.

 

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.